Widget left

Add widget content here

Widget right

Add widget content here

Oferta na

URODZINY, CHRZCINY, KOMUNIE, ŚLUBY oraz inne UROCZYSTOŚCI

CZEKOLADOWY  KĄCIK

 

Oferujemy kompleksowe przygotowanie słodkiego stołu na przyjęcie weselne lub inne uroczystości np. chrzciny. Obsługujemy również imprezy firmowe oraz konferencje.

W ramach słodkiego stołu oferujemy : cake popsy,  trufle, brazylijski przysmak – brigadeiro, oreo i paluch efektownie ozdobione, fudge – mleczny przysmak z dodatkami, orzechy w karmelu i czekoladzie oraz owoce sezonowe i kandyzowane w czekoladzie.  Stworzony przez nas słodki stół będzie smaczną atrakcją na uroczystości.

Przygotowujemy stoły w dowolnych kombinacjach, dostosowując się do preferencji Państwa Młodych oraz wytycznych finansowych.

 

POWITANIE GOŚCI

Oferowane przez nas ręcznie robione trufle oraz cake popsy mogą stanowić miły, słodki poczęstunek czekający na gości na ich talerzu lub do rozdania dla gości. Dodatkowo istnieje możliwość przygotowania etykietki imiennej, indywidualnego napisu na opakowaniu lub etykietki z życzeniami.

TORT Z CAKE POPSÓW

 

 Oferuje wykonanie niepowtarzalnego tortu weselnego z Cake Popsów. Niezwykle smaczne Cake popsy to mieszanka ciasta oraz czekolady, uformowana w kuleczki na patyku. Polewa oraz kolorowe dekoracje nadają niezwykły charakter lizakom. Cake popsy zdobimy na indywidualne zamówienie, zgodnie z najbardziej wyszukanymi preferencjami młodych. Cake popsy wykonujemy o smaku mocno czekoladowym oraz waniliowym, w formie kuleczek lub serduszek. Możliwość przygotowania cake popsów z alkoholem.

TAKI TORT TO SMAKOWA I WIZUALNA ROZKOSZ

Przygotowujemy torty z dowolnej ilości Cake popsów oraz uzgodnionej dekoracji i aranżacji. Możliwość dowozu na miejsce imprezy.

 

Przykładowe ceny tortów wraz ze stojakiem na:

70 osób  - 450 zł.

100 osób  -  600 zł.

150 osób  - 850 zł.

200 osób  - 1100 zł.

SŁODKIE PODZIĘKOWANIE

 

Oferujemy ręcznie wykonane, aromatyczne trufle zapakowane w eleganckie pudełeczka. Nasze trufle to intensywna porcja czekoladowej rozkoszy. Pudełeczka z truflami mogą stanowić miłe podziękowanie dla gości weselnych, do którego można dołączyć etykietkę z Państwa indywidualny życzeniami.  Oto niektóre z oferowanych przez nas smaków: czekoladowe z wiśnią, toffi, miętowe, imbirowe, piernikowe, rumowe, bakaliowe, ciasteczkowe, pomarańczowe, amaretto, adwokatowe, kawowe, orzechowe oraz wiele innych. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i preferencje smakowe. Trufle pakujemy w pudełeczka zawierające  5 lub 9 sztuk oraz jako prezent z oryginalnymi filiżankami ze Śląskiej Porcelany.

 

Oferujemy również inne niespotykane, smaczne czekoladowe prezent dla gości weselnych w indywidualnych opakowaniach.

 

 

 

 

star Copyright 2017 Chocodami star