Widget left

Add widget content here

Widget right

Add widget content here

Czekolada


Chocodami to producent wysokiej jakości czekolady do zapiekania, którą oferujemy jako KROPELKI oraz SZTABKI CZEKOLADOWE. Nasza czekolada jest odporna na działanie wysokiej temperatury i posiadają szerokie zastosowanie w cukiernictwie i piekarnictwie.

KROPELKI CZEKOLADOWE 

Kropelki wykonane są z pełnowartościowej czekolady deserowej w kształcie łezek. Mają intensywny, zachwycający smak i aromat prawdziwej czekolady. Dzięki obniżonej zawartości masła kakaowego oraz unikalnej recepturze są odporne na działanie wysokiej temperatury sięgającej nawet 200 stopni C. Nasze kropelki nie krystalizują się podczas pieczenia, nie mieszają się z ciastem i są gotowe do użycia.

 KROPELKI W PEŁNI ZACHOWUJĄ SWÓJ KSZTAŁT ORAZ SMAK PODCZAS PIECZENIA.

Idealnie nadają się do zastosowania w: ciasteczkach, muffinkach, ciastach, sernikach, chlebie, jako baza do ciasta i polew, do dekoracji kremów i lodów oraz jako słodka przekąska.

Kropelki do zapiekania oferujemy w gramaturze od  5 000 szt./kg do nawet  30 000 szt/kg. Kropelki pakujemy w opakowania jednostkowe po 150 g lub w opakowaniach od 1 do 15 kg.

SZTABKI CZEKOLADOWE

Sztabki czekoladowe to czekolada do zapiekania zestalona w sztabki o różnej grubości oraz długości. Sztabki produkujemy od grubości 4 mm nawet do 30 mm. Sztabki czekoladowe mogą być zapakowane w worki lub nawet w indywidualne opakowania.

Sztabki są idealne do zapiekania w croissantach, brioszkach, cieście francuskim a nawet w zwykłej bułce.

Kropelki i sztabki czekoladowe należy przechowywać w miejscu czystym, suchym i przewiewnym, bez obcych zapachów, o temperaturze  18˚C-20˚C. Należy unikać przechowywania czekolady w miejscach o zmiennej temperaturze, wilgotności oraz bezpośrednim działaniu promieni słonecznych. Naturalnym procesem podczas dłuższego przechowywania czekolady jest wykwit cukru powodujący, że powierzchnia czekolady staje się szara. Proces ten nie wpływa na walory smakowe czekolady, a czekolada całkowicie odzyskuje swój kolor po ogrzaniu lub obróbce termicznej.

Oferujemy również:

  • kremy czekoladowe,
  • polewy,
  • nadzienia i pasy czekoladowe.

star Copyright 2017 Chocodami star